Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli jednak na liście brakuje rozwiązania Twojego problemu, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Mogę przeznaczyć na pozycjonowanie określoną sumę np. 200 zł miesięcznie. Czy jesteście w stanie za tę cenę wypozycjonować stronę?

Tak, jesteśmy w stanie opracować strategię pozycjonowania zgodnie z określonym budżetem.

Czy udzielacie rabatów do umowy?

Rabaty są przeznacozne głównie dla stałych klientów, którzy korzystali wcześniej z naszych usług. Istnieje możliwość negocjacji ceny przy dłuższym okresie współpracy.

Jak sprawdzić zachowania użytkownikow odwiedzających daną witrynę?

W tym celu najlepiej zainstalować skrypt statystyk. Polecamy skorzystanie z darmowych programów, które udostępnia np. Google - Google Analitycs.

Jaką mam gwarancję, że optymalizacja nie wpłynie negatywnie na wygląd i treść mojego serwisu?

Wprowadzone przez nas zmiany mają na celu poprawę struktury kodu oraz usprawnienie strony. Zmiany zapisujemy w kodzie strony dlatego nie są widoczne dla użytkowników i nie zmieniają wyglądu witryny.

Dlaczego muszę płacić za usługę co miesiąc?

Wiąże się to z ciągłymi kosztami jakie ponosimy, dlatego pobieramy co miesięczną opłatę.

Kiedy mogę wypowiedzieć umowę?

W każdej podpisanej umowie istnieje możliwość wcześniejszego jej wymówienia. Okres wypowiedzenia umowy określony będzie w podpisanym między nami dokumencie.

Co jest lepsze: pozycjonowanie czy linki sponsorowane?

Wszystko zależy od warunków panujących w danej branży. Najlepsze rezultaty daje efekt połączenia linków sponsorowanych oraz pozycjonowania.

Czy moją stronę mogą pozycjonować dwie firmy?

Niestety, niemożliwe jest pozycjonowanie przez dwie firmy jednocześnie.

Dlaczego warto wybrać akurat Waszą firmę?

Tym, co nas wyróżnia jest połączenie pasji i doświadczenia. Działamy na rynku od kilunastu lat, a nasza praca przynosi efekty. Gwarantujemy prosejonalizm i miłą atmosferę.

Zamów darmową wycenę »